Egyptské masáže

Egyptská bohyně Vás bude hýčkat jako orientálního šejka! Poskytujeme ultimátní rozmazlování celého těla. Senzuální erotická masáž bude zážitek, který Vám vyrazí dech a Vy potom budete počítat minuty do další návštěvy erotického salonu. Páry jsou u nás vítány, poskytujeme i masáže pro dva. Když budete v mé péči, Vaše tělo i myslo se dostanou do jiného světa, a to díky mým talentovaným rukám, speciálním organickým olejům, mořské soli, aromaterapie, svůdnému prádlu, svíčkám, hudbě a vibrační terapii. Dojde také k Vašemu duchovnímu ozdravení, zlepšení chakry pomocí krystalů a zlepšení práce s energií. Poskytujeme masáž celého těla zvanou: Shivův indický posvátný chrám, masáž lávovými kameny trvající 1 hodinu. Nabízíme také ajurvédskou masáž trvající 1, 5 hodiny při níž se používá horský olej. Dále můžete zkusit erotickou masáž Shivův kamenný chrám, což je masáž celého těla, při které dochází k vyrovnávání oběhu energie pomocí krystalů z Brazílie a Indie. Zahrnuje to také egyptskou dešťovou sprchu a tělový peeling mořskou solí. Je to velmi příjemný způsob, jak se zahřát na masáž a připravit své tělo a mysl pro konečnou relaxaci. Tato masáž zahrnuje také masáž vlasové pokožkys levandulovým olejem nebo Monoi kokosový olejovým zázrakem.

Jsem k dispozici nonstop, volejte předem

Jsem Vám k dispozici po celý týden nonstop, schůzku si domluvte zavoláním. Dávám přednost tomu, když zájem oznámíte alespoň den nebo déle dopředu, ale výjimečně jsem k dispozici i když mi zavoláte pouze 1 hodinu dopředu. Protože se jedná o speciální rozmazlovací zážitek, který je o Vás, trvá mi příprava takto dlouho. Je to kvůli tomu, abyste měli kompletní zážitek, takže mi dejte čas. Jakmile však dorazíte, postarám se o všechny Vaše potřeby a přání.

Egyptský tělový peeling

Egyptský tělový peeling je k dispozici před každou masáží, jedná se o velmi erotickou teplou smyslnou procedúru prováděnou mangovou mořskou sůl, kterou Vám bude proveden peeling v pralesní sprše, což připravuje tělo, mysl a ducha na masáž a velmi to doporučujeme. Kromě mangové vůně nabízíme i peeling s bambuckým máslem nebo peeling s vůní oceánu. Egyptská růžová vyrovnávací chakra masáž celého těla pracuje na omlazení celého těla a zahrnuje aromaterapii a peeling s mořskou solí a tropickým mangem. OHM vibrační terapie ladí chakry a Kundalini aromaterapeutická masáž s levandulí a heřmánkemVám pomohou zůstat v harmonické melodii svého života. Je to skvělý a uklidňující zážitek, při kterém se budete cítit beze stresu a nohama pevně na zemi. Naladíte se na vyšší frekvenci vesmíru a pak jen budete sledovat, jaké skvělé věci to do Vašeho života přinese.

Kleopatřino opečovávání Vás dostane!

Připravte se na útěk od reality, užijete si totiž čtyřhodinovou cestu do světa fantazie, ze kterého nikdy nebudete chtít odejít. Kdo chcete od života jen to nejlepší – tyto 2 hodiny hýčkání a milování jsou přesně pro Vás. Dejte sobě nebo své milované osobě tento ultimátní dar, který obsahuje mnoho speciálních věcí – např. jedinečnou meditaci s využitím zvířecího totemu, která Vám dopřeje velmi jedinečný zážitek v oblasti duchovního poradenství a rozmazlování. Naplánujte si den, kdy se o Vás budu starat jako egyptská otrokyně, což si zamilujete. Je to nekonečně smyslný zážitek s mnoha benefity, při kterém se budete cítit jako byste nikdy předtím necítili opravdovou lásku. Mám také krásný erotický salon v Praze, kde se můžete připojit ke mně a mým krásným dívkám.Nabízíme sexy čtyřruční masáž spojenou s jógovými rituály. Je to úžasný nezapomenutelný zážitek se dvěma velmi milujícími a velkorysými dívkami. Nabízíme i další speciální služby na vyžádání, cílem je totiž vždy vaše spokojenost. Moje fotky jsou aktuální a mohu poskytnout další doplňky jako je svůdné prádlo, oleje, svíčky, hudba, atmosféra, všechno je to prostě sexy. Neodpovídám blokovaným nebo skrytým hovorům, a prosím pouze o vážné dotazy. Na oplátku budu připravena vždy včas a respektovat Váš čas a doufám, že Vy na tom budete stejně. Děkuji. Bude mi pak potěšením Vás hýčkat.

Erotické Masáže

Erotické masáže, Tantrická masáž, BDSM bodywork, Erotické probuzení těla, Taoistické erotické masáže… Horký olej… Měkké, měkké prsa velikosti G… Nádherné, smyslné plné tělo, dotek kůže na kůži… Potěšení z neopakovatelného doteku … Setkání se mnou je mnohem více než jen „masáž a vyhonění“. Tato setkání jsou pro ty, kteří opravdu chtějí proniknout do jejich smyslností a hýčkat celou bytost. Tato setkání vyhovují všem těm, kteří si chtějí užít plné radosti bytí, prozkoumat to jestě hlouběji a zjistit o sobě ještě mnohem víc. Nabízím 5 typů erotické masáže / erotického sezení, stejně jako tantrické sezení pro ty, kteří chtějí zvýšit své potěšení a dovednosti. Smyslná vědomá erotická masážní sezení provádím pomocího mého krásného plného těla, budete cítit kůži na kůži, vše je hluboce smyslné díky havajskému stylu doteku. Já používám horký olej a jemnost svých svěžích přírodních prsou velikosti G po celém vašem těle. Na erotiku jdu pomalu a pěkně to prodlužuji … Nemusíte se bát pouhého „vyhonění“ na konci, já používám několik způsobů, jak dráždit Vaše genitálie, jak zvyšovat rozkoš a hluboké potěšení. Nabízím také španělskou masáž neboli masáž prostaty a také vnější anální masáž. To je zahrnuto v ceně, pokud si to vyberete. Záleží jen na vás, jak daleko chcete jít. Naše setkání bude celé o erotickém škádlení a bude mi potěšením Vás škádlit na všech úrovních.