Erotická Thaiská Masáž

Thajská erotická masáž Vaše tělo je napjaté a vyčerpané každodenním stresem. Pak je tento program přesně pro Vás! Nádherná neznámá Vás přivítá se sklenicí whisky a doprovodí Vás do sprchy. Při masáži překrásná nymfa používá kombinaci těchto tří technik: klasická profesionální masáž (uvolňuje), originální thajská masáž (navrací síly a vylepšuje tonus Vašeho těla) a prémiová erotická (uvolňuje napětí a vynese Vás na vrchol blaha). Zkušená služebnice slasti bude laskat Vaše tělo a nejen jeho, až touha zvítězí nad rozumem. Dostane Vás na vrchol blaha a přiměje Vás uvolnit se tak, že tato chvíle bude trvat maximálně dlouze. Sličná dívka Vám vrátí klid a sebejistotu. Vaše mužná síla se po seznámení s naší milenkou, která Vám přinese mnohonásobné potěšení, několikanásobně zvýší.

Erotická thaiská masáž je velice populární v salónu Sauna Relax. Je to originální masáž, protože byla navrhnuta samotným salónem Sauna Relax. Jmenuje se“ Tři v jednom“ , jelikož zahrnuje tak populární masáže jako jsou: profesionální klasická masáž, premium erotická masáž a originální thaiská masáž.

Doba trvání erotické thaiské masáže: 1 hodina 30 minut jen za 2000,-
Můžete sledovat následující fotografie thaiské masáže v podání našich dívek.
Thaiská masáž chodidel je obzvláště příjemná. Je důležité vědět, že při této masáži se chodidla stávají centrem speciální pozornosti:
Thaiská masáž rukou se velice liší od klasické varianty této masáže.
Erotická thaiská masáž“Tři v jednom“ je exklusivní nejpříjemnější masáž v Našem salónu. Sauna Relax předal tajemství erotické thaiské masáže Našim nejlepším masérkám.