Sauna | Erotic massage Praha – Prague

Sauna, hydromasážní vana – NONSTOP PROVOZ:

Nabízíme pronájem uzavřené soukromé relaxace až pro 4 osoby. K dispozici je sauna, hydromasážní vana, odpočívárna s ochlazovacím vědrem, aromatické esence, televize se satelitem a DVD přehrávačem, fén, možnost občerstvení.
1hod. 500,-

Sauna pro dva
Tak tento balíček uvítají především milovníci privátních akcí a naprostého komfortu intimity při relaxaci! Máme pro Vás nabídku pobytu v sauně, možnost využití masážních sprchových boxů a masážní vanu pro dvě osoby, kde si můžete dopřát 20-ti minutové koupele s partnerem. Tato sauna je určena především pro ty, kteří nemají rádi frekventované veřejné sauny a chtějí si tak dopřát tuto relaxaci zcela sami – privátně. Dopřejte si romantiku trochu jinak!

Privátní návštěva sauny, kde se nejen zregenerujete, ale i odpočinete a dokonale si užijete chvíle strávené ve společnosti Vaší drahé polovičky. Při odpočinku po saunování je možný poslech uklidňující hudby dle vlastního výběru nebo vlastních CD. Pro příjemnou a romanticky laděnou atmosféru je možné zajistit i velký výběr z přírodních a kvalitních alko i nealko nápojů. Sauna disponuje masážními sprchovými boxy a masážní vanou pro dvě osoby, kde si můžete dopřát 20-ti minutové koupele s partnerem, popř. i individuálně pro nesaunujícího návštěvníka. Odpočívárna tvoří oddělené boxy. Ručníky, prostěradla a sprchové potřeby jsou samozřejmostí. Doporučená doba saunování je 1x týdně 90 až 120 minut. Do sauny je vhodné chodit přiměřeně sytí a nepříliš unaveni. Doporučujeme se poradit s lékařem, zdali je pro Vás saunování vhodné.
A co Vás čeká? Po vstupu do prostor sauny lze veškeré svršky zanechat v šatně hned vedle vchodu. V prostorách je vhodné se pohybovat pouze v ručníku nebo prostěradle, vše je k tomu uspořádáno. Před prvním vstupem do potírny je nutné tělo osprchovat a osušit. V sauně zaujměte na 10 až 15 minut relaxační polohu, dýchejte nosem a dle libosti se promasírujte březovými metličkami. Před koncem je vhodné zaujmout polohu vsedě. Po opuštění prostoru sauny je potřeba zchladit tělo studenou sprchou. Před dalším vstupem do potírny je vhodné nechat tělo odpočinout, lze využít odpočívárny. Během saunování doplňujte tekutiny, vitamín C a sůl (nápoj s obsahem minerálů).
Jak správně saunovat
Před vstupem do sauny si odložte veškeré oblečení, osprchujte se mýdlovou vodou a tělo osušte.

Saunování:
Usedněte nebo si lehněte na některou z lavic, která vám nejlépe vyhovuje. Optimální teplota pro začátečníky by měla být cca 75 stupňů. Při pocení se lehce masírujte a prokrvujte tělo kartáčem. Polévejte kamna vodou doplněnou esencemi. Dobu saunování zvolte podle svých pocitů. V sauně vám musí být příjemně.

Ochlazování:
Po saunování použijte studenou sprchu, se kterou vždy začínejte od dolních končetin. Po té, pokud je možnost, vstupte do ochlazovacího bazénku a ponořte i hlavu. Udělejte několik plaveckých temp. Po osušení je možno vykonat několik relaxačních protahovacích pohybů. Odpočiňte si a podle osobní potřeby vstupte opět do sauny. Během odpočinku nezapomeňte doplňovat tekutiny!!!

2.a 3. fáze saunování:
Pro správný účel kvalitního saunování se snažte saunovací proces opakovat 3x.

Odpočinek:
Po třetí fázi saunování si důkladně osprchujte tělo mýdlovou vodou, umyjte si vlasy šamponem a osušte se. Zahajte oddechový režim v odpočívárně nebo na pohodlném lehátku. Tělo si přikryjte prostěradlem. Odpočiňte si cca 30-60 min.

Ošetření pokožky a následná relaxace:
Ošetřete si vysušenou pokožku krémem nebo olejem. Dopřejte si klidnou chůzi na čerstvém vzduchu a po té relaxujte.