Tantrická Masáž | Erotic massage Praha – Prague

Tantrická masáž pro muže zvaná“Shiva“.

Velice smyslná a intimní masáž uvolňující bloky, napětí a zábrany. Láskyplný způsob, kterým je tato masáž dávána, otevírá srdce a dává schopnost milovat a cítit se milován pro oba, jak klienta, tak masérku. Skrze tuto masáž se můžete naučit jak dosáhnout orgasmu bez ejakulace. Je to orgasmus, jenž je spíše dosažen ostatními částmi těla než pohlavními orgány. Je to orgasmus, který pocítíte v celém těle jako neomezený pocit extáze a lásky, která trvá hodiny. Ovšem dokud se všechny bloky a napětí naprosto neuvolní, neměli byste očekávat tento druh celotělového orgasmu ihned. Ten nastává pozvolna a je k tomu zapotřebí více návštěv.
Tato masáž může být dána pouze dvěma masérkami zároveň. Je to masáž“tělo na tělo“, kdy masérky kreativně používají své ruce, vlasy a ostatní části těla k navození již zmíněné extáze. Nejedná se ovšem o sexuální akt.

Masáž pro páry zvaná“Shakti + Shiva“
Tato masáž probouzí vnitřní energie, které se harmonicky rozdmýchají v celém těle. Celé tělo se pak stane citlivější a orgasmičtější. Přijdete společne se svým partnerem/kou a jako první si promluvíte s masérem/kou, který/á Vám později onu masáž poskytne. Ti Vám vysvětlí co můžete v příštích momentech očekávat. Masáže se konají odděleně, takže každý z Vás bude v jiné místnosti. Masáže jsou ovšem prováděné ve stejný čas, takže se jistě budete se svým partnerem cítit propojeni. Během masáže budete Vy a Váš partner úplně nazí, zatímco masérka/masér budou mít na sobě trička a spodní prádlo. Na konec se Svým partnerem opět potkáte. Budete překvapeni jak se po této masáži budete navzájem vnímat, bude se vidět jiýma očima a Vaše srdce budou připravena dávat a přijímat oboustrannou lásku.

Masáž“Sahkti“
Velice efektivní hluboce relaxační masáž poskytovaná něžně a lehce jako pírko jen konečky prstů. Celé tělo je laskáno, ale doteky nemají sexuální nádech. Shakti masáž Vás přivede zpět k Vaší přirozenosti. Probouzí a léčí energie srdce a otevírá Vám bránu jak k dávání, tak dostávání lásky. Eliminuje stres a psychické napětí a zanechává Vás ve stavu hluboké lásky. Během masáže budete zcela nazí, přičemž masér/ka budou na sobě mít trička a spodní prádlo.

Erotická masáž těla, masáž s požitkem. Požitek z Tantrické masáže si může užít každý a ikdyž je masáž provedena kvalitně, nemusí to být nákladné. Na požádání jsou také k dispozici i 90 minutové a 2 hodinové masáže.
Nepochybně jste už určitě slyšeli nebo teprv uslyšíte termíny“Tantra a Tantrická masáž v Praze“. Mějte ovšem na paměti, že můžete být zklamáni těmi, co prohlašují, že tyto masáže poskytují. Je to proto, že pravá Tantra/Tantrická masáž je prostě ten nejvyšší masážní zážitek, který můžete mít a mnoho lidí rádo vydělává na tvrzení, že poskytují tento druh masáže.
Proto může být pro klienta obtížné poznat, kdo poskytuje tu pravou nefalšovanou Tantrickou masáž v Praze, protože není nic takového jako oficiální kvalifikace či rejstřík, podle kterého byste si to mohli ověřit. Pouze když poznáte a prožijete tu pravou Tantrickou masáž, můžete rozpoznat rozdíly.
Náš cíl je poskytnout všem Našim zákazníkům v Praze zážitek Tantrické masáže tak, že jim ukáže pravý rozdíl mezi pravou Tantrickou masáží a normální“erotickou“ masáží.

Tantrická masáž zintenzivní smysly všech částí Vašeho těla a ne jen Vašich pohlavních orgánů-tak jak to dělá běžná“erotická“ masáž. Masáž pohlavních orgánu, jež zakončuje každou z našich masáží, se nazývá Lingam masáž. Tato část masáže zabírá pouze posledních 15 minut z celkové masáže, přičemž první část masáže je věnována dostávání zbytku těla do stavu extáze. Těsně před započetím Lingam masáže se budete cítit jako když se vznášíte a všechny smysly Vašeho těla budou pracovat na plné obrátky. Lingam masáž je finální stádium celkové masáže a je navrhnuta k tomu, abyste energii, kterou prožíváte při vyvrcholení, prožívali po celém těle a ne jen v oblasti Vašich genitálií. Tuto extatickou explozi pocíte v každičkém nervovém zakončení Vašeho těla. Pocítíte totální euforický stav, který může trvat až několik minut a ne jen několik vteřin, jako je tomu u normálního vyvrcholení.
Toto je rozdíl mezi Tantrou/Tantrickou masáží a běžnou smyslnou erotickou masáží. Cílem není jen vyvrcholit a pocítit vyvrcholení. Cílem je přivést tělo do stavu euforie a poté využít vyvrcholení k spuštění totálního pocitu blaženosti v těle. Samotné vyvrcholení můžeme považovat jen jako pojistku, kterou vytáhneme, abychom prožili explozi čisté extáze skrz celé naše tělo.
Pokud jste nikdy nezažili výše uvedené, tak jse nikdy neprožili pravou Tantra/Tantrickou masáž, bez ohledu na to jak moc příjemně jste se cítili během ostatních masáží. Rádi Vás přivítáme v našem salónu v Praze, kde Vám poskytneme Naši pravou Tantra/Tantrickou masáž. Váš život už nikdy nebude stejný-Tantra/Tantrická masáž v Praze.