Taoistická erotická masáž

Toto sezení je převzato z taoistických učení Josefa Kramera. Joseph Kramer je zakladatelem sexuologické práce s tělem, dokonalé práce s elektrickým nábojem těla a celkově je významným průkopníkem erotiky. Podobný styl sezení je popsána Barbarou Carrellas v její knize „Urban Tantra„. Já jsem měla takové štěstí, že jsem se učila jak od Josefa i Barbory a nyní Vám přináším možnost zažít vše na vlastní kůži.

Můj styl je trochu odlišný, ale nabízí to nejlepší z obojího. Navedu Vás, jak zacyklit Vaší erotickou energii a jak jí vnitřně vybudovat. Prozkoumáte také více genitální tahy, čím ž Vás navedu k technice zvané „velké lákadlo“, která střílí erotickou energii do Vašeho těla a prostřednictvím Vaší bytosti a umožňí vznášet se v něm.

V tomto stavu se dějí velmi zajímavé věci. To je úplně jiná erotika, které umožňuje přístup k té části sebe sama, které normálně leží ladem a prozkoumáte erotické stavy svého vědomí. To je něco, co k pochopení musí zažít. Výsledky jsou pro každého jiné, ale časté jsou pocity, že po energizaci se zažije hluboký mír a blaženost, pozměnění osobnosti, erotické pocity po celém těle, otevře se Vaše srdce a dojde k hlubšímu erotickému potěšení.

Na tomto sezení Vás musím naučit 4 různé druhy nádechů, pánevních svalových technik a „Velký tah“, než se vůbec dostaneme na stůl. Potom dochází k minimálně 1 hodině přijímání doteků a uvedeni do praxe. Při tomto sezení bez ejakulace se naučíte uvolnit sexuální energii celou svou bytostí, tak jak byste to normálně udělal při ejakulaci. Někteří lidé takto získají schopnost mít celotělové orgasmy. Orgasmus a ejakulace jsou dvě odlišné věci, a jednoho může být dosaženo i bez druhého díky praxí, která umožní mužům zažít několikanásobné orgasmy.

Nabízíme přepychové masáže různého druhu:

Anální masáž, Erotická masáž, Escort, Kinky Masáže, Meditace, Masáž prostaty, Tantra, Tantrické masáže, BDSM masáže, SM masáže, Taoistická erotická masáž, Hloubková smyslná masáž….